איתור נדלן במקומות הנכונים

עמק של הזדמנויות נדל"ן

זה לא באמת משנה איזה סוג של נכס אתם מחפשים. הדבר החשוב באמת יהיה למצוא את הנכס הטוב ביותר עבורכם. 

נכס טוב הוא לא בהכרח יהיה הנכס שמתאים לכם בצורה האידיאלית. אך הוא כן חייב להיות נכס שנמצא במיקום המושלם. 

המיקום של הנכס הוא אחד מהאלמנטים המרכזיים שמשפיעים על השווי שלו ברגע שבו תחליטו להשכיר או למכור אותו. בכדי שיהיה אפשר לבצע שיווק פרויקטים בנדלן. תצטרכו קודם כל להחצין את היתרונות של הנכס בדגש על המיקום. 

תרכשו נדלן בסביבה צעירה ותוססת

כיום כל אזור בארץ מחולק בצורה מאוד ספציפית. וניתן בתוך זמן קצר לאפיין את סוג האוכלוסייה שמתגוררת בו. לא מעט אנשים ירצו להשכיר דירה או לרכוש נכס בסביבה צעירה ותוססת, וזוהי הסיבה שהמיקום יכול להיות קריטי. אם הסביבה לא תהיה צעירה ותוססת. לא מן הנמנע כי המחירים של הנכס בין אם במכירה או בהשכרה יהיו נמוכים יותר.

תרכשו נדלן שקרוב לעורקי תחבורה מרכזיים

כיום ההגעה מנקודה אחת לנקודה אחרת זה נושא משמעותי מאוד. נושא שאתם לא יכולים להטיל בו דופי. זוהי אחת מהסיבות לכך שנדל"ן רוכשים אך ורק בסמוך לעורקי תחבורה מרכזיים. 

שיווק פרויקטים בנדלן מתבסס על המיקום ועל הקרבה לעורקי התחבורה בתור אלמנט מרכזי. כך שאם לאנשים יהיה קל ופשוט להגיע לדירה או לכל נכס אחר. זה יהיה נהדר עבורם.

תרכשו נדלן שנמצא בסביבה מתפתחת

יש לא מעט ערים בישראל שנמצאות במגמת התפתחות מתמדת. וכאשר אתם רוכשים נכס כזה או אחר – מוטב כי הוא יהיה במקומות האלה. כך תוכלו לדעת כי הנכס שלכם יכול להשביח את עצמו. ואולי בעתיד הוא יהיה שווה הרבה יותר ממה שחשבתם לעצמכם. שיווק פרויקטים בנדלן שם דגש גם על ההתפתחות הצפויה של האזור, כאשר הוא האלמנט שיכול אפילו להכריע בחלק נכבד מהמקרים.

תרכשו נדלן קרוב לאזורי מגורים 

בין אם תרכשו דירה או כל סוג אחר של נכס, אתם בוודאי לא תרצו למצוא את עצמכם נמצאים לבד בסביבה שבה עברתם לגור. לכן אל תרכשו חתול בשק, ואל תאמינו להבטחות שנכון לאותו רגע אין להן שום ביסוס. תרכשו נכסים חדשים אך ורק קרוב לאזורי מגורים. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם יודעים בדיוק מה אתם מקבלים. ברגע שיש לכם ספק אפילו קטן, מוטב כי תעברו לחפש עסקאות נדלן אחרות שיהיו אפקטיביות יותר.

מאמר זה נכתב עבור שגום – מסחר והשקעות בע"מ