משרדים להשכרה בעפולה

1nextstop

עפולה היא העיר המרכזית בעמק יזרעאל ולכן, היא מרכזת את כל השירותים עבור תושבי העיר, תושבי היישובים בעמק יזרעאל וגם עבור הערים הקטנות יותר הממוקמות לא רחוק מבירת העמק. אנשים רבים מחפשים משרדים להשכרה בעפולה ומתייאשים, צריך לדעת לחפש נכון, יש אופציות טובות מאוד, תלוי מיקום ותקציב כמובן.

משרד להשכרה בעפולה

לאור החשיבות הרבה של העיר עבור כל תושבי הסביבה יש בה דרישה רבה של משרדים להשכרה בעפולה לעסקים בתחומים שונים. יש עסקים קיימים וגם חדשים המחפשים משרדים בעפולה להשכרה באזורים שונים, כמו במרכז העיר או באזורים החדשים יותר.  

בבית דווידה אפשר לשכור משרדים בגדלים שונים על פי צרכיה של החברה. לנוחות אנשי העסקים אפשר לפצל את האולמות הגדולים על פי יחידות השטח הנדרשות, שטחים של מאות מ"ר או משרדים קטנים יותר של עשרות מ"ר עבור  השכרת משרדים בעפולה  .

משרדי הייטק בעפולה

בלב שכונת C2 מוקם הקומפלקס החדש והמעוצב NEXTOP שממוקם בנקודה אסטרטגית מצוינת בצומת המקשרת בין כל שכונותיה של עפולה ובמרחק של 300 מטר מתחנת הרכבת. כמו גם פרויקט בית דוידה הבנוי כ- 4,500 מ"ר של חניון תת קרקעי, קומת חנויות ו- 3 קומות משרדים למכירה ולהשכרה בגדלים שונים.

 

תנופת ההתפתחות העסקית בצפון והרצון של חברות הייטק לקבוע את עפולה כמרכז העסקי שלהן מאפשרת להן לבחור משרדים בעפולה להשכרה אשר ממוקמים באזור ייעודי לתחום ההייטק בלבד מדובר במבנים מודרניים וחדשניים, אשר נבנים בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

המבנים מכילים 9.500 מ"ר של שטחים להשכרה עבור משרדים בעפולה בכל גודל נדרש. חברות אשר זקוקות לקומה אחת של כמה מאות מ"ר , שתי קומות בגודל זה או בשטחים קטנים יותר, מנהליה יוכלו לבחור מתוך ההיצע הקיים את השטחים שיהיו הנוחים ביותר עבורה וכך כל העבודה תתרכז במקום אחד שהוא פארק ייעודי של תעשיות עתירות ידע בעפולה.

לאור העובדה שכל המשרדים במתחם ייחודי זה יהיו רק של חברת הייטק, תשרור בהם אווירה ייחודית של עשייה והמהנים ינוהלו על ידי חברת ניהול שתטפל בכל הנושאים הנדרשים.

עקב ההקפדה על כל פרט קטן כגדול בעת תכנון המשרדים כדי ליצור נוחות מרבית, התוצאה המוגמרת היא שטחים ייחודיים בעלי כל היתרונות הנדרשים, ארבע מעליות ומשרדים אחרונים שנותרו לשיווק לאור האכלוס הקרוב.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.