דירה במגדל יוקרה עם נוף, לא חלום, מציאות

דירת יוקרה עם נוף

"שגום" – מסחר והשקעות בע"מ הינה חברת שמתמחה ביזמות בתחום הנדל"ן כבר למעלה מ-30 שנה שפועלת בארץ ובחו"ל ובשנים האחרונות עוסקת בפיתוח של מגוון פרויקטים במיקומים המנצחים ביותר בישראל. נכון להיום החברה בהליך בנייה של מספר פרויקטים, בניהם בחיפה, עפולה ועוד. כעת עוד פרויקט מגורים רוקם עור בגידים ובאחד הלוקיישינים האטרקטיביים ביותר.

לגור במגדלי יוקרה וליהנות מאיכות חיים חדשה

בשנים האחרונות ערים בישראל כמו עפולה וקרית מוצקין מתפתחות בקצב פנומנלי הודות לקירבה למקומות תעסוקה רבים. תוכלו למצוא באזורים הללו מגוון ענק של פרויקטים למגורים שכוללים מגדלי יוקרה חדשים ואקסקלוסיביים בסביבה מפותחת שמתאימה למשפחות צעירות.

במשך שנים רבות הנדל"ן העסקי היה מתמקד בעיקר בווילות עם גינה, אך כיום המצב הוא שונה ואנשים שמחפשים פרויקטים חדשים בקרית מוצקין ועפולה, יודעים שהפתרון המושלם זה ללא ספק מגדלי יוקרה שהופכים בשנים האחרונות לאופציה פופולרית במיוחד וזאת הודות ליתרונות הרבים שהם יכולים להציע:

  • חדרי כושר ובריכה – הרבה מגדלים חדשים מציעים חדרי כושר ובריכה מפנקת לדיירי הבניין בלבד. כך תוכלו ליהנות מזמינות מלאה, מבלי לבזבז את זמנכם על נסיעות או הליכה לשם, רק להזמין את המעלית
  • ניקיון ותחזוקה ברמה גבוהה – במגדלי יוקרה תוכלו ליהנות משירותי תחזוקה וניקיון איכותיים שזמינים עבורכם 24/7 שעות ביממה. בנוסף, לרוב בבניה החדשה יש תעלות אשפה חדשניות כמו בחו"ל שחוסכות לכם את הדרך הלא נעימה לחדר האשפה.
  • אוכלוסייה עם מאפיינים דומים – לרוב במגדלי יוקרה תמצאו שכנים שמגיעים מרקע סוציו-אקונומי בדומה לשלכם ותוכלו ליהנות מאוכלוסייה איכותית, שקטה שמכבדת את כולם באשר הם.
  • שקט – בבנייני יוקרה תוכלו ליהנות משקט רב יותר לעומת בתים פרטיים ומפרטיות.
  • הנוף – גובה הדירות בבנייני יוקרה יאפשר לכם ליהנות מנופים מרהיבים

דירות על הגובה בהן הנוף הוא רק הבונוס!

כאמור קרית מוצקין ועפולה הן ללא ספק מתוך רשימת הערים המתפתחות  בארץ כיום עם מגוון פרויקטים למסחר השקעות ומגורים, יותר ויותר משפחות צעירות בוחרות לעבור הערים אלו שנחשבות בשנים האחרונות לערים המבוקשות בנדל"ן. אחרי הכול, רבים חולמים לטפח את חייהם בסביבה כפרית אך עם איכויות אורבניות עם נופים מרהיבים ואוויר נקי. בנוסף לכל האיכויות שהזכרנו  שערים אלו מציעות, צעירים יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה עם הון עצמי לא גבוה ועדיין לא להתפשר על איכות חייהם.