חנויות להשכרה בעפולה

בית דוידה

ההתפתחות המואצת של עפולה, סוחפת תושבים רבים להקים בה עסקים שונים המחפשים חנויות להשכרה בעפולה, כמו פתיחת חנויות לממכר מוצרים שונים. מרכזי המסחר הקיימים בעיר, אומנם מכילים חנויות רבות אשר עוסקות בתחומי מסחר שונים אך הן אינן מספיקות עבור האוכלוסייה הרבה, הן של תושבי העיר וגם של ההסביבה הקרובה שמגיעים לעיתים קרובות לעיר המרכזית כדי לבצע בה קניות.

חנויות להשכרה בעפולה

אחת האופציות עבור חנויות להשכרה בעפולה הן במבנים החדשים, בית דווידה אשר כל מפלס הכניסה יהיה ריכוז של חנויות לשירות התושבים ועובדי מגדל המשרדים בן השלוש קומות שממוקם מעליו. לנוחות הלקוחות נבנה חניון תת קרקעי בגודל של 4,500 מ"ר כדי שלא תהיה בעיה של חיפוש מקום חנייה. חנות להשכרה בעפולה קיימת בכמה גדלים, הן חנויות קטנות והן חנויות קמעונאיות גדולות שיעניקו שירות לקהל הרב שיעבוד במקום ואחרים שיגיעו לביקור.

האופציה השנייה של חנויות להשכרה בעפולה היא במתחם היוצא דופן NEXTOP הממוקם במיקום המרכזי ביותר בעיר שאליו מתנקזים כל כבישי הגישה מהשכונות הרבות של העיר ובמרחק הליכה קצר מתחנת הרכבת החדשה. מיקום אסטרטגי בו נמצאים המבנים שמיועדים למשרדים של חברות הייטק זה הוא בעל יתרונות עצומים עקב הנגישות המצוינת, האפשרות להגיע אליו גם באמצעות הרכבת והעובדה שמדובר במתחם ייעודי לטובת תעשיות עתירות ידע.

חיפוש אחר השכרת חנות בעפולה

השכרת חנות בעפולה  במיקום שבו יעבדו הרבה מאד עובדים היא אפשרות מצוינת להעניק להם שירות בתחומים שונים שיש להם צורך וכך ליצור הכנסות נאות בעסק. זהו יתרון עצום על פני מקום אחר בעיר שאין בו דריכת רגל. כאן קיים קהל שבוי שעובד במקום ולכן נוח לו מאד לבצע את הרכישות עבור המשרד ובמקרים רבים גם לקנות פריטים שונים הביתה לאחר יום העבודה.

בקומפלקס זה יש חנות להשכרה בעפולה בכל מיני גדלים ולמטרות שונות. אפשר לראות את התוכניות ואת המיקומים של השטחים השונים, כדי לקבל החלטה על השכרת נכס שיהיה במיקום הטוב ביותר עבור העסקים, מתוך המבחר הקיים של החנויות סביב כל המבנים הללו.