חנויות למכירה בעפולה

nextstop2

ציבור גדול שמחפש השקעה נאותה, מתעניין ברכישת חנויות בעפולה כדי שיהיה להם נכס בעל ערך כספי מהותי שקיימת סבירות גבוהה שעם השנים ערכו יעלה. חנויות למכירה בעפולה הם בהחלט אופציה להשקעה עתידית, כחנות או כנכס, כל אחד והכוונות שלו, אבל בהחלט התחום המסחרי תופס תאוצה וגם שם ישנן עליות יפות של הערך.

רכישת חנות כהשקעה

יש לקוחות פוטנציאליים שיכולים לרכוש חנויות בעפולה למכירה או לחלופין יקבלו משכנתא וכך ירכשו את הנכס שלאחר כמה שנים יהיה שלהם. במקביל לכך מכיוון שהם יקנו נכס באזור מבוקש שהוא פריים לוקיישן, הם ישכירו אותו וכך תהיה להם הכנסה פאסיבית בכל חודש.

אופציות של מיקומים מנצחים בעפולה

החשיבה על רכישת חנויות בעפולה נובעת מהעובדה שמוקמים כעת שני קומפלקסים גדולים של מבני משרדים שבקומת הכניסה שלהם ימוקמו חנויות לנוחותם של העובדים ודיירי סביבת המגורים הסמוכה.

פרויקט NEXTOP  הוא מתחם המיועד לחברות הייטק אשר יקבעו את משכנם במרכז לתעשיות עתירות ידע בעפולה. קיימת סבירות גבוהה שרוב העובדים יערכו קניות במקום הקרוב והנוח להם ביותר ליד מגדל המשרדים. לכן כשמחפשים חנות בעפולה למכירה חושבים על מיקום זה כאופציה מצוינת של עסקת רכישה ולאחר מכן השכרה, או לחלופין לרכוש את הנכס ולהפעיל בו חנות על פי כישוריו של בעל הנכס.

המתחם המעוצב והיוצא דופן נבנה ליד שכונה C2 המבוקשת ובמרחק הליכה קצרה מתחנת הרכבת החדשה ויש בו חנויות בעפולה בכמה גדלים למכירה. הן חנויות גדולות והם קטנות בכמה מיקומים בהיקפו של הבניין.

אפשרות נוספת היא לראות חנויות בעפולה למכירה במתם חדש נוסף בית דווידה שגם בו יש חנויות בגדלים שונים מתחת למבנה משרדים יפהפה שישרת את העובדים ואת תושבי הסביבה. לטובת הלקוחות נבנה במקום חניון תת קרקעי עצום בגודלו שיכיל הרבה מאד רכבים וכך יהיה נוח מאד ללקוחות להגיע למתחם קניות זה כשהם יודעים שיש בו חניה גדולה ונוחה מאד.

הפעלת חנות בעפולה

הצורך בחנויות קמעונאיות מדרבן אנשי עסקים רבים לרכוש חנויות בעפולה כדי שיהיו להם נכסי נדל"ן ולהפעיל במקום חנות קמעונאית למכירת מוצרים שונים.

לקוחות רבים כבר מימשו את החלום שלהם ובחרו מתוך חנויות בעפולה למכירה את החנות שהיא הנכונה ביותר עבורם.