חושבים על עיצוב בית פרטי? כל הפתרונות המומלצים

עיצוב בית פרטי

ישראלים רבים מצליחים להגשים את החלום של בית פרטי והם עוברים כמה שלבים חשובים עד הכניסה לביתם החדש. אם אתם חושבים על עיצוב בית פרטי, קבלו את כל הפתרונות המומלצים.

שלבי היערכות לעיצוב בית פרטי

בשלב ראשון יש לבצע סיעור מוחות עם מעצב הפנים כדי להעלות בפניו את הצרכים המשפחתיים. הנושאים החשובים הם מה יהיה בכל חדר ולמי הוא מיועד, הרגלי האירוח בבית אשר משפיעים על גודלה של פינת האוכל, הפונקציונליות של המטבח, מערך הישיבה במרפסת, בחצר או ליד בריכת השחייה, הנראות של חדר המגורים ועוד.

בהתאם לגודלו של הבית ולאופן חלוקת השטחים הקיימים בו, מכין מעצב הפנים כמה סקיצות אשר כל אחת מהן כוללת את התוכנית המוצעת לחללים השונים של הבית. מעצב הפנים הוא מומחה בתחומו ולכן לאור ניסיונו הוא יציע תמיד רעיונות יצירתיים ומקוריים, שיעשו את ההבדל התהומי בנראותו של הבית הייחודי ויבדלו אותו מבתים אחרים.

עיצוב בית פרטי

שילוב של יופי ופונקציונליות במטבח

המטבח הוא אחד מהמיקומים החשובים ביותר בבית ולכן גם פלח משמעותי מתוך תקציב העיצוב מופנה לנושא זה. התכנון ברובד זה הוא מהותי ויש לגבש חשיבה, כמה ארונות אחסון יש לייצר עבור כל מטבח, אילו סוגי פריטים יהיו בכל אחד מהם, כמה מגירות ואם מדובר במגירות רחבות, צרות, עמוקות או רגילות וזאת על פי הייעוד שלהן.

בנוסף לכך מתגבשת החלטה לגבי ייצור של אי במטבח. זהו שטח נוסף שמשמש גם שולחן אוכל וגם משטח עבודה. מעבר לכך השטח מתחת לאי זה משמש מרחב אחסון נוסף ולכן הוא חשוב ביותר.

מעצב הפנים מציע ללקוחות כמה אופציות של סגנון עיצובי למטבח כמו כפרי, קלאסי, מודרני ואחרים ובהתאם לדגמים שהם רואים בסרטונים ובתמונות, מתקבלת החלטה על האופציה המועדפת עליהם ועל הגוונים, אם יהיו אלו גוונים בהירים כמו לבן ושמנת, גוונים כהים כמו אפור ושחור, גוונים צבעוניים כמו כחול, ירקרק, אדום או כל צבע אהוב אחר.

הנראות של חצר הבית

קיימת חשיבות ליצירת המשכיות בין הנראות של הבית לבין הנראות של החצר והגינה. בחצר רבים נוהגים לעשות דשא סינטטי לגינה מחברת שירת העשבים ליצירת נראות מרשימה ואותנטית. בנוסף, לקוחות רבים מחליטים על פרגולה אלומיניום עשה זאת בעצמך. הם מזמינים את הכמות הרלוונטית של החומרים ומתקינים זאת על פי ההנחיות, כדי שהפרגולה תהיה יציבה ובטיחותית. יש אפשרות לצבוע את הפרגולה הזו בכל צבע, אך המגמה היא לצבוע בגוון שהוא דומה לצבע של הקיר החיצוני של הבית וכך כל המרחב הופך למרחב דומה ובעל הרמוניה עיצובית.

בתוך החצר אפשר ליצור כמה פינות נוחות כמו פינות לישיבה אלטרנטיבית, פינה עבור ברביקיו, גינת ירק ומרחב משחקים לילדים. ולכן פרגולה מאפשרת שימש נוח בפינות אלה במהלך כל ימות השנה.

בואו לראות את פרויקטים חדשים בעפולה