משרדים למכירה בעפולה

בית דוידה

עסקים רבים מעוניינים לרכוש משרדים ולקבוע בהם את המטה של החברה. חוסר הוודאות בתחום הנדל"ן מדרבן את בעלי העסקים לרכוש נכסים ולכן רכישת משרדים להשקעה בעפולה היא אופציה מצוינת שבה החברה תשלם סכום ראשוני ובנוסף לכך תבקש הלוואה וכך היא תשלם משכנתא חודשית במקום דמי שכירות חודשיים. בחלוף השנים, הנכס יהיה שייך לחברה לאחר ישולמו כל חיובי המשכנתא. משרדים למכירה בעפולה יש ומתעניינים רבים קונים אותם לטובת השקעה מסיבות שונות.

משרדים להשקעה בעפולה

תושבי עפולה והסביבה שמחפשים היכן להשקיע את כספם, מעוניינים לרכוש משרדים להשקעה בעפולה . בדרך זו הם שומרים על הערך של כספם כיוון שערכו של הנדל"ן נשמר תמיד ובדרך כלל גם עולה. בנוסף לכך, הם מתכננים להשכיר את הנכס וכך תהיה להם גם הכנסה פאסיבית חודשית.

כשמחפשים משרד בעפולה למכירה מגיעים לבית דווידה בן השלש קומות שיש בו תשתית מוכנה הן למטבחון והן לשירותים, אפשר לרכוש בו משרדים בכמה גדלים על פי רצונו של הלקוח ומתוך ההיצע הקיים. פרויקט משרדים בעפולה סוחף אחריו קהל רב של אנשי עסקים שמחפשים משרד מודרני להשכרה ולכן קיימת סבירות גבוהה שיהיה למיקומים הללו ביקוש ואפשר יהיה להשכיר אותם.

פרויקט NEXTOP

פרויקט NEXTOP למכירה מוצעים במבנים הייחודיים אשר מוקמים בשכונת C2, שיש אליה גישה מצוינת הן מכל חלקי העיר והן ברגל מתחנת הרכבת הסמוכה. מדובר במתחם הייטק ייחודי שהוא היחיד בבירת העמק ועסקים רבים שנמנים על תעשייה עתירת ידע, כבר קבעו בקומפלקס זה את עתידם.

המשרדים במתחם זה בעפולה נמכרים בכמה גדלים, הן בגודל של עשרות מ"ר והן בגודל של מאות מ"ר ואפשר לבחור משרד בעפולה למכירה בהתאם לתכניות של חלוקת האולמות למרחבים קטנים וגדולים.

כיאה לקומפלקס ייחודי שיאוכלס על ידי חברות עתירות ידע, הוא ינוהל על ידי חברת ניהול מקצועית אשר תשכיר בה את השטחים, תתחזק את כל הפרויקט ותבצע שירותי ניקיון, אבטחה, תחזוקה, ניהול חניונים ופעולות רבות נוספות, לרווחת העובדים במבנים הללו.

בית דוידה - נדל"ן מסחרי

פרויקט בית דוידה היא דוגמא נוספת מיוחדת במיקום מנצח, שבו אפשר ליהנות הן מההשקעה והן מהשכרת המקום.

במרכז העסקים בית דוידה, אשר משווק ממש בימים אלה ונשארו כמה משרדים אחרונים למכירה. בקומה הראשונה ממוקמות חנויות מסחר מתחומים שונים וב- 2 הקומות שמעל תוכלו למצוא מגוון רחב של משרדים בגדלים שונים.