על מה צריך לחשוב לפני מעבר דירה

מעבר דירה

כל מעבר דירה כרוך בהרבה מאד פעולות, כדי לבצע את הפרויקט הזה באופן מוצלח מתחילתו ועד סופו. בזמן הזה יש לחשוב על הרבה מאד נושאים ולכן כדאי לרכז את כל המידע על מה צריך לחשוב לפני מעבר דירה, כדי לא לשכוח כלום.

היערכות למעבר דירה

בכל המערך של מעבר הדירה, יש להביא בחשבון את הפעולות שיש לבצע בעת העזיבה של הדירה הנוכחית ובמקביל לבצע פעולות של הכניסה לדירה החדשה.

כאשר עוברים דירה, יש פריטי ריהוט ומוצרי חשמל מסוימים שאינם מתאימים לדירה החדשה מבחינת גודל, צבע וצורך. זו הסיבה שבעלי הנכס מבצעים הליך של פינוי תכולת דירה. יש פריטים שהם טובים ולכן אפשר להציע אותם למכירה באתרי האינטרנט השונים וכך למכור אותם במחיר מופחת. אם מדובר בפריטים שהם טובים ובעלי הנכס מעוניינים למסור אותם למשפחות נזקקות, הם יוצרים קשר עם אחת מהעמותות השונות העוסקות בתחום זה וכך מגיעים נציגי העמותה ואוספים את המוצרים הרלוונטיים.

כאשר עוברים דירה זו הזדמנות מצוינת לעשות סדר בבית וגם לזרוק הרבה חפצים שהם לא תקינים שאין בהם צורך, או שאין מה לעשות איתם. בדרך זו כאשר אורזים את התכולה לקראת מעבר הדירה, יהיו בארגזים רק הפריטים שיש בהם צורך ושהם מתאימים לדירה החדשה. חשוב לבחור בחברה הובלות שקיבלתם עלי המלצה טובה, שהם אמינים, גובים תשלום הוגן ומבצעים את העבודה באופן אחראי ביותר.

בחירה של סביבת מגורים

בחירה של סביבת מגורים חדשה עבור משפחות היא אחת ההחלטות החשובות ביותר וזאת כיוון שהסביבה חשובה הרבה יותר מאשר עוד חדר או עוד מרפסת. מדובר בסביבה שבה הילדים יגדלו ויצמחו ותהיה לכך השפעה מהותית ביותר על כל חייהם, בנושאים כמו חינוך וחיים חברתיים.

לכן בודקים כל סביבת מגורים חדשה, לגבי התכנון שלה, חיי הקהילה, הרמה הלימודית בבתי הספר, נוחות הגישה לכל מקום, המצב הסוציואקונומי של התושבים והימצאותם של שירותים קהילתיים ומרכזי קניות. לאחר ביצוע מלוא הבדיקות הללו על כל מיזם כמו לדוגמה על פרויקט אבן ירושלים, אפשר לקבל את ההחלטות הנכונות.

התשובה המושלמת לכל משפחה

בשנים האחרונות תושבי הצפון משנים מקום מגורים ורבים בהם בוחרים לגור בשכונה החדשה הזו בעפולה עילית וזאת לאור המראה הפסטורלי שרואים כל התושבים מהמרפסת שלהם, הר תבור, תל עדשים או נחל טבת. כל אחת מהאופציות הללו מעניקה המון שלווה ולכן הבחירה היא על רכישה של דירת גן, או לחלופין דירת 5-4-3 על פי הצורך והיכולות הכספיות של כל משפחה.

התושבים נהנים מהעובדה שהם לא ממוקמים בחלק הסואן של העיר ומצד שני אם הם מעוניינים לנסוע למרכז העיר, מדובר בנסיעה קצרה. כך הם נהנים מכל העולמות בסביבת מגורים מתפתחת.

מעניין אתכם למצוא את הדירה הבאה שלכם בצפון? דירה למגורים? להשקעה?
השאירו פרטים כאן למטה ויועץ מקצועי מטעמינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי