אפשרויות מסקרנות לרכישת נדל"ן בעפולה

עמק של הזדמנויות נדל"ן

אפשרויות מסקרנות לרכישת נדל"ן 

העיר עפולה עברה מהפך משמעותי בשנים האחרונות ומי שלא ביקר בה לאחרונה יופתע לגלות עיר נקייה ומטופחת שעברה שינוי מהותי בנראותו של מרכז העיר ובהוספת עסקים רבים, אשר פעילים בתחומים רבים ובעיקר בתחום המסעדנות ובתי קפה יוצאי דופן. בנוסף לכך הוקמו כמה שכונות מודרניות באזורים שונים של העיר ובהן מגדלי מגורים רבי קומות, בסביבות מגורים מתוכננות הכוללות את כל השירותים הקהילתיים הנחוצים לתושבים כמו בתי ספר, גני ילדים, מרפאות, שירותי מסחר פארקים רחבי ידיים ועוד.

אחד המאפיינים של השכונות החדשות הוא בנייה בסטנדרטים גבוהים, שימוש בחומרי גלם בעלי תו תקן שיוצרים הבדל משמעותי בין הבניינים הללו לבין מבנים אחרים כמו לדוגמה חיפוי לוחות LEXAN הפולימריים של סאביק אשר לא כל קבלן משתמש בחומר ייחודי זה, אך כאן הוא נראה לאור החשיבות הרבה של הקבלן לגבי בנייה בחומרים שיוצרים הבדל מהותי בין החומרים הרגילים, לבין הסטנדרטים הגבוהים.

אפשרויות מסקרנות לרכישת נדל"ן במתחמים חדשים בעפולה 

הפרויקטים החדשים בעפולה הם של מגורים ואפשר למצוא לדוגמה במתחם תאשור היצע נרחב של דירות יפהפיות בנות 5-4 חדרים וגם פנטהאוזים מרהיבים ביופיים בקומות הגבוהות מול נוף עוצר נשימה. כמו כן אפשרויות מסקרנות לרכישת נדל"ן של חנויות ומשרדים למכירה בבית דוידה המיוחד אשר מציב סטנדרטים חדשים בפיתוח סביבתי ומציע לרכוש משרד כדי לעבוד ממנו במקום מהמשרד השכור או לחלופין לרכוש חנות בכל גודל רצוי ולהקים בה עסק למכירות בתחומים שונים, על פי הידע המקצועי הקיים ברשותו של איש העסקים.

מיזם יוצא דופן בצומת המרכזית של עפולה 

מי שמחפש מקום שמעל את עפולה לרמה הגבוהה ביותר של מתחמי ההייטק ייהנה לבחון אפשרויות מסקרנות לרכישת נדל"ן, כמו רכישת משרד במתחם היוקרתי NEXTOP אשר משלב את כל מה שדרוש להפעלת משרדים חדשניים העוסקים בטכנולוגיות מתקדמות ובתחומים עתידיים. כאן אפשר לרכוש חנויות למסחר ומשרדים בגדלים שונים ולהימצא בנקודה האסטרטגית הטובה ביותר. זוהי צומת הדרכים שממנה זורמת התנועה מכל הצירים המרכזיים של עפולה וגם במרחק הליכה מתחנת הרכבת החדשה שמאפשרת נסיעה מהירה לכוון מזרח לבית שאן וגם לכיוון מערב למגדל העמק, חיפה ונקודות נוספות.

זוהי שעתם היפה של המשקיעים שמעדיפים לאור המצב לרכוש נכסים בישראל ולא מעבר לים. הם בוחנים כמה אפשרויות כמו נדל"ן למגורים, למסחר או למשרדים. ההפחתה של מס הרכישה, סוחפת משקיעים רבים לבצע עסקאות נדל"ן לפני שיהיה שוב שינוי בערך של שיעור המס ולכן הם בוחרים את המשרד בגודל הנחוץ להם, או משרד בגודל נורמטיבי שאותו הם ישכירו בתום הבנייה וכך יצרו לעצמם הכנסה פאסיבית חודשית.

כיוון שמדובר במיקום אסטרטגי מצוין, רוב הסיכויים שאפשר יהיה להשכיר את הנכס והוא לא יעמוד ריק לאורך תקופות ארוכות, כיוון שתהיה דרישה של בעלי מקצועות חופשיים ואנשי עסקים להתמקם במקום מבוקש זה.