דירות למכירה במחיר מציאה

דירות למכירה

שגום – חברת מסחר והשקעות בע"מ עוסקת ביזמות בתחום הנדל"ן כבר למעלה מ-30 שנה והיא נחשבת לחברה קבלנית המובילה בישראל. אנו פועלים גם בישראל וגם בחו"ל וברגעים אלה שוקדים על פיתוח פרויקטים בבנייה רוויה. נכון להיום – חברתנו נמצאת בתהליכי בנייה של 104 דירות יוקרה ברובע יזרעאל בעפולה, שכונות של וילות, מרכז מסחרי, משרדים, בנייני בוטיק והכול במחירים שנגישים ובאזור שמתפתח בשנים האחרונות בקצב פנומנלי. 

בתקופה האחרונה אנשים רבים שואלים את עצמם אם עכשיו זה הזמן לחפש ולקנות בית – זה תלוי בפרמטרים רבים, אך אנחנו יכולים לספר לכם שיש משקיעים רבים שידעו לנצל את ההזדמנות והם הרוויחו בגדול. 

קונים דירה דווקא עכשיו, בצל המגפה 

נכון להיום, ענף הנדל"ן מוגדר כענף חיוני ולכן גם בזמנים הללו, בצל המגפה הבנייה ממשיכה והפעילות ערה מאוד. משבר הקורונה אומנם הכניס את המשק בישראל לסחרור וההשפעות של הסגר והמגבלות ניכרות בכל היבטי החיים השונים. יחד עם זאת, על רקע המציאות החדשה – הרבה אנשים בוחרים להפוך את "הלימונים ללימונדה" ולחפש דירות משתלמות להשקעה. צריך לזכור שלמרות הירידות הגדולות שאנחנו רואים בבורסה, שוק הנדל"ן יציב הרבה יותר, בסופו של דבר – משפחות ויחידים תמיד יזדקקו למקום לגור בו. בעקבות המגפה, ישנI חברות רבות שממשיכות את העבודה שלהן ואתרי בנייה מתנהלים כמו בשגרה, לכן דווקא עכשיו ניתן למצוא דירות למכירה בקריות וחיפה, עפולה והעמקים (וכמובן באזורים נוספים נרחבים בארץ) במחירים משתלמים במיוחד. 

דירות למכירה בקריות ובעפולה

עפולה והקריות כיום הם היעדים הפופולריים בחיפושים אחר דירות בעיקר בקרב משפחות צעירות ויחידים צעירים. הסיבות לכך הן רבות, בין היתר הודות לקרבתן הרבה לערים הגדולות וכמובן גם לאיכות החיים הגבוהה שהן מציעות באזור. מעל הכול – אפשר למצוא באיזורים אלו דירות למכירה ולהשכרה במחירי מציאה – גם באזורים המבוקשים. חשוב להדגיש, שלמרות המחירים – דירות למכירה הן מצרך מבוקש למדי, אך בגלל שהבנייה שם מאסיבית, יותר ויותר פרויקטים נבנים וכך כל אחד יכול למצוא לעצמו את הדירה המושלמת. 

פרויקטים חדשים – היצע איכותי ומגוון, בואו לראות ולהתאהב! למרות הקורונה שפוקדת את העולם, יותר ויותר פרויקטים חדשים בעפולה ובכל הארץ נבנים למרות הכל. אם רוצים ליהנות מלגור בעיר תוססת אך ליהנות מאיכות חיים של הפרברים, חיי קהילה והכי חשוב – מחירים משתלמים, עפולה והקריות הן התשובה בשבילכם. אנשים רבים כבר מצאו את בית חלומותיהם באזורים אלו ונהנו ממחירים נוחים להפליא. לכן, גם עכשיו בתקופת הקורונה ובכל החוסר הוודאות – כדאי להתחיל לחפש דירות, לחפש ולנצל הזדמנויות, שימו לב שאתם כמובן עושים זאת בהתאם להנחיות המתעדכנות וכן בליווי של חברה מקצועית שתוכל לאתר עבורכם את הנכס המושלם. שיהיה בהצלחה!