השכונה המערבית בעפולה

תאשור

אם תעצמו עיניים ותדמיינו את דירת החלומות שלכם איך תתארו אותה?

התשובה של רוב האנשים זה שהם חולמים על דירה גדולה, עם מרפסת רחבה לנופים ירוקים. אזור כפרי ובלי הרבה תנועה על הכבישים על מנת שיהיה תחושה של שקט ורוגע מסביב. כמובן, גם חלק מהחלום זה העניין הכספי, שהמחיר יהיה זול ובר מימוש במציאות. השכונה המערבית בעפולה עונה על הדרישות.

שכונה זו, הפכה את החלום הזה לאמיתי. עפולה היא עיר פריפרית ירוקה בצפון אשר הולכת ומתפתחת, בעיר מתגוררים בסביבות 50,000 תושבים. בשנים האחרונות הוקמו פרויקטים חדשים בעפולה של דירות המאפשרים לרבים אפשרות לרכוש דירות חדשות. ישירות מהקבלן במחירים נמוכים. כמו כן, מינוף פרויקטים הבנייה מוביל אחריו מגמה של פיתוח מרכזי הייטק שהולכים להיפתח בעפולה ולאפשר מקומות עבודה רבים גם לצעירים.

 מעבר לכך, עפולה היא מוקד תעסוקתי פורה לכלל סביבת העמק. המרכזיים הקהילתיים של עפולה מושכים אליה אנשים רבים מהאזורים מסביב. היא זוכה לסטטוס של עיר מרכזית בצפון, לא סתם היא זכתה לתואר בירת העמק. למרות, כל המגמה ההתפתחותית שלה בשנים אחרות היא עדיין שומרת על הצביון הכפרי והירוק שלה. גני שעשועים ונוף ייחודי המאיץ את ההגירה הרבה אל העיר.

מבחינת תחבורה, בעיר יש תחנה מרכזית עבור תחבורה ציבורית המאופיינת בקווים המחברים את העיר לכל רחבי הארץ. התחבורה בתוך העיר מפותחת גם כן ישנם תחבורה לשכונות החדשות והוותיקות ובשנים האחרונות נבנתה גם תחנת רכבת.

מעבר לכך, החינוך בעיר הוא ברמה גבוהה, ישנו מגוון של מוסדות חינוך בעיר ומכללה בקרבת העיר, העיר זכתה בפרס החינוך מחוזי. מכילה מספר מוסדות ציבור ושירותים כגון סניפים של קופות ושירותים רפואיים, סניפי בנקים, חנויות של מסחר ובילויים, מרכזים קהילתיים וכמו כן, ישנם מגרשי ספורט, אצטדיון עירוני, בריכה ומרכז תרבות אשר העירייה דואגת לטפח.

ניתן למצוא מגוון רחב של דירות בעפולה, מעבר לשכונה המערבית בעפולה ישנן גם שכונות חדשות ואופציות נוספות במרכז העיר הוותיקה. העיר גדלה ומתפתחת ומתווספים מגוון רחב של פרויקטים חדשים בעפולה.

מה טווח המחירים של דירה חדשה בעפולה?

לפניכם המחירים שישקפו בפניכם את טווח העלות המשוערת עבור דירה חדשה. עם כך, עלות של דירת  בין 2-3 חדרים עולה  בין  750,000 ל – 1 מליון ₪. בעוד שדירות 4-5 חדרים מתומחרות בטווח של בין 930,000 ל- 1.5 מיליון ש"ח. שימו לב כי מי שמחליט לרכוש דירה חדשה בעפולה, עשוי להנות תוך זמן קצר בתשואה של 2.9% ממחיר הדירה.

 נכסים להשקעה בעפולה:

עבור מי שמעוניין לרכוש נכס באזור מתפתח ומבוקש עפולה יכולה להיות הזדמנות טובה. חלק מהפרויקטים שנבנים הם דירות מגורים ומשרדים למכירה בעפולה. רכישת נכס כזה יכולה להיות השקעה מוצלחת בעיקר לטווח הארוך שכן האזור מתפתח וכך הערך של הנכס צפוי לעלות ביחד עם התפתחות העיר.

מאמר זה נכתב עבור חברת שגום מסחר והשקעות בע"מ