חשיבות המיקום בנדל"ן מסחרי

נדל"ן חנויות בעפולה

לא צריך להיות גאון הדור בשביל לדעת את חשיבות המיקום בנדל"ן מסחרי. כך שאם אנו קונים חנויות בעפולה יש משמעות למיקום שלהן, אך כן צריך להגיד שבעת קניית נדל"ן מסחרי אנו צריכים לשים לב להרבה יותר דברים מאשר רק המחיר של הנדל"ן.

אף על פי שחשיבות המיקום בנדל"ן מסחרי אינה מוטלת בספק, הדבר הראשון שאנו צריכים לבחון בעת קניית נדל"ן מסחרי זה השאלה איך הנכס נראה, מה הגודל שלו, כמה חדרים יש בו, מה המבנה שלו ומה גובה התקרה. לצד זאת אנו חייבים להבטיח כי הסביבה של הנכס טובה ונעימה וזאת בכדי להבטיח כי לקונים יהיה נעים לבוא אלינו. לצד אלו כדאי גם לוודא כי בקרבת הנכס יש חניה מסודרת וזאת בכדי להבטיח כי אנשים יוכלו להגיע אלינו בקלות. כדאי גם לבחון אילו חנויות יש בסביבה שלנו בכדי לראות האם אלו חנויות שמושכות קהל ובכדי להבטיח כי אין לנו מתחרים בסביבה הקרובה.

מדוע כדאי לקנות נדל"ן עם עו"ד?

עליכם להבין כי קניית נדל"ן מסחרי היא לא עניין של מה בכך ומדובר בעסקה מסובכת ומורכבת. על רקע זה אנו חייבים לציין כי לא כדאי לרכוש נדל"ן מסחרי ללא עזרה צמודה של עו"ד. עליכם להבין כי עו"ד מכיר את החוק ואת התקנות השונות ויודע לכתוב חוזה או לבדוק שהחוזה תקין ושוויוני ולכן פניה אליו היא צעד מאוד חכם.

לא רק זאת אלא שפעמים רבות עו"ד יהיה מומחה במשא ומתן וכך הוא יוכל לעזור לכם להוריד את המחיר של הנכס. לכן הצעד החכם ביותר שאפשר לעשות אם אתם רוצים לקנות נכס נדל"ן זה לפנות אל עורך דין למן הרגע הראשון של העסקה.

נדל"ן חנויות בעפולה – על מה להסתכל בעת הקנייה?

אם ניקח לדוגמא חנויות בעפולה תעלה השאלה על מה נסתכל בעת קניית החנות? אם כן אנו צריכים קודם כל לבחון את עלות הנכס וכמה נשלם עליו? אם אנו קונים נכס להשקעה אנו צריכים לצד זאת גם לבחון לעומק כמה דמי שכירות אנו צפויים לקבל מן הנכס וזאת בכדי להבטיח כי ההשקעה תהיה משתלמת. כמו כן, שווה להתייעץ עם איש מקצוע ולהבין מה הנכס יכול להניב בעתיד וחשוב להבין את הנתונים והאם עסקה זו רווחית לנו.

כאשר אנו קונים חנות בעפולה או לצורך העניין במקום אחר אנו צריכים גם לבחון מה אנו מקבלים מהחברה המוכרת והאם יש חברת ניהול אשר שומרת על הסביבה של הנכס ועל ניקיון באזור וכך ללקוחות שלנו יהיה נעים לבוא אלינו ואל החנות שלנו.

האם כדאי לקנות נכס חדש?

קחו לדוגמא את פרויקט NEXTOP האם בגלל שזה פרויקט חדש כדאי לקנות בו נכס? אם כן התשובה היא שב-99% מהמקרים, כן כדאי לקנות נכס חדש. בנכס חדש יש הרבה פחות בעיות וליקויים והמראה של הנכס החדש מושך לקוחות חדשים כל הזמן. לכן משתלם הרבה יותר לקנות נכס חדש מאשר ישן וזה נכון לכל עיר בישראל.