פרויקטים בעיר עפולה

blog 03-100

בירת העמק עברה בשנים האחרונות מהפך משמעותי, נבנו בה שכונות חדשות, העיר גדלה משמעותית הן בשטחים המאוכלסים שלה והן בכמות התושבים. פרויקטים בעיר עפולה הולכים ומתרבים ואיתו גם הביקוש להגיע לאזורים הירוקים של העמק ולנשום קצת אוויר וקצב חיים אחר.

פרויקטים בעפולה

השכונות החדשות ממוקמות בסמוך לשכונת הוותיקות וכך הן יוצרות רצף של אזורים מאוכלסים בכל רחבי העיר. תנופת הבנייה למגורים גררה אחריה גם תנופת בנייה למסחר ולמשרדים, זאת לאור העובדה שמיקומה הגיאוגרפי של עפולה מתאים מאד עבור משרדי הייטק ובנוסף לכך העובדה שהרכבת מגיעה לעיר, היא יתרון עצום עבור אנשי העסקים והעובדים.

מבחר פרויקטים יוצאי דופן ברחבי העיר

מי שמעוניין לקנות דירה ראשונה בעפולה או שהוא תושב המקום ומעוניין לשפר את רמת החיים של משפחתו, נחשף לכמה פרויקטים חדשים בעפולה אשר מאפשרים ללקוחות לרכוש לא רק דירות למכירה בעפולה שהן איכותיות אלא גם מגורים בשכונות אשר מתוכננות מהיסוד שלהן ולכן מאפשרות חיי קהילה פורחים כאשר כל השירותים נמצאים בקרבת מקום.

הדיירים נהנים מגני ילדים סמוכים, בתי ספר ברמה גבוהה, מרכזים מסחריים ושירותי קהילה שמאפשרים להם לבצע את מלוא הסידורים שלהם במרחב השכונתי ללא צורך לצאת למרכזים מסחריים גדולים יותר בחיי היום יום.

אחד הפרויקטים המוצלחים בעיר הוא פרויקט תאשור, אשר תוכננו שבו דירות גדולות במיוחד לרווחתם של המשפחות. בהתאם לצורך וליכולות הכספיות יוכלו הלקוחות לבחור בין דירות גן עם חצר גדולה, דירות 5-4 חדרים בקומות השונות ופנטהאוזים רחבי ידיים בקומות האחרונות בכל מבנה.

פרויקטים למסחר ולמשרדים בעפולה

ההתפתחות העסקית ברחבי העפולה לאור מיקומה האסטרטגי מוביל את בעלי המקצועות החופשיים ואת חברות ההייטק, לחפש משרדים לרכישה או להשכרה באזורים הייעודיים לכך ובסמוך לתחנת הרכבת.

רבים מהם מעוניינים לרכוש משרדים בגדלים שונים פרויקט בית דוידה שיש בו 4,500 מטרים מרובעים של שטחי משרד. אפשר לקנות או להשכיר אולמות בגדלים שונים בהתאם לצורך של כל בית עסק. אנשי עסקים רבים מעדיפים לקנות משרד כחלק מההשקעה שלהם וכך העובדים יפעלו מתוך משרד שהוא בבעלותם של המנהלים. במידת הצורך הם ייעזרו במשכנתא אשר ניתנת בתנאים מסחריים טובים.

הקמעונאים יכולים לקנות או להשכיר במיזם זה חנויות שקיימות בגדלים שונים ולהפעיל בשטח זה חנות בתחום שבו הם מתמקצעים, עבור עובדי המשרדים והדיירים בשכונות הסמוכות.

מתחם הייטק ליד תחנת הרכבת בעפולה

מבנים נוספים אשר נבנים באופן ייעודי למשרדי הייטק ולבעלי מקצועות חופשיים הוא פרויקט NEXSTOP זהו מיזם ייחודי שגודלו כ – 9,500 מ"ר והוא ממוקם במתחם ההייטק 2 C.  האופציות לקנייה הן רבות, אנשי העסקים בוחרים את גודלו של האולם ומיקומו ולאחר קבלת המפתח, הם מעצבים את המקום על פי ראות עיניהם.

גם בפרויקט זה קיימות חנויות לקניה או להשכרה במגוון גדלים ומטרות. הקמעונאים ייהנו מדריכת רגל גבוהה של כל העובדים במרחב העסקי החדש.

מאמר זה נכתב עבור קבוצת ש.ג.ו.ם- מסחר והשקעות בע"מ