טיפים לשילוב צמחים בעיצוב הדירה

צמחים בעיצוב הדירה

כל מי שרוכש דירה חדשה או משפץ דירה קיימת, מחליט על הדרך לעצב אותה. בכל דירה רואים את טעמם האישי של בעלי הנכס בכל פינה בה.

עיצוב דירה בסיוע של מעצב פנים 

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירות או משפץ דירות ישנות, בוחר להיעזר בשירותים של מעצב פנים כדי ליצור נראות ייחודית ומושלמת של הדירה. הקו העיצובי של הבית נקבע בהתאם לסגנון העיצובי שהוא האהוב ביותר על בני הבית ולכן הם מעוניינים שכך ייראה ביתם החדש.

אחד הנושאים המהותיים בכל בית ובמיוחד אם יש בו מרפסת, או שמדובר בדירת גג שיש בה מרחבים גדולים, היא שילוב של צמחים שונים בכמה מיקומים בבית, על המרפסות ועל הגג. כאשר נכנסים לכל בית שיש בו צמחים ורואים ירוק בעיניים נוצרת תחושה נעימה ביותר שהטבע נמצא בתוך הבית. 

רכישת דירה חדשה 

בשנה האחרונה יש מגמה חדשה שהולכת ומתחזקת של לקוחות אשר מגיעים למשרד תיווך נדל"ן בקריות, בשפלה ובאזורים שונים בארץ כיוון שהם מחפשים דירה נוחה יותר, הן מבחינת כמות החדרים, דירת גן או דירת גג כדי שיהיו מרחבים לילדים, או לחלופין דירה שיש בה מרפסת גדולה.

לאחר שהלקוחות נכנסים לדירה החדשה הם מעצבים את נראותם של השטחים הפתוחים בהתאם לגודלם. אפשר לרכוש אדניות רחובות וארוכות, או עציצים גדולים ולשתול בהם פרחים, צמחים או צמחי תבלין ולמקם אותם בכל היקף המרפסת או הגג . בדרך זו יוצרים מסגרת יפהפייה של ירוק בעיניים, המשולב עם גווניהם של הפרחים.

אפשר להתייעץ עם מומחה בתחום זה כדי לרכוש את הצמחים ואת הפרחים המתאימים ביותר למיקום זה מבחינת אור השמש, חום השמש, כיווני האוויר ותנאים שהם הנכונים ביותר לגידול הפרחים בסביבת מגורים בכל קומה בה ממוקמת הדירה.

נחמד מאד להסתובב ברחבי הבית וליהנות מעציץ ובו צמחייה מעניינת או אדנית ובה פרחים צבעוניים כמו אמנון ותמר שהופכים כל יום, ליום מלבב ומלא עוצמה בזכות השטחים הירוקים בדירת החלומות.

תנופת בנייה בצפון 

במקומות רבים בארץ אפשר לראות תנופת בנייה עוצמתית ואחד המקומות הבולטים ביותר היא העיר עפולה עם פרויקטים חדשים בעפולה. נבנים בה הרבה מאד בנייני מגורים רבי קומות שמכילים דירות רבות בכמה גדלים בשכונות חדשות המתוכננות בקפידה וגם בשכונות הוותיקות. 

לרווחתם הציבור היצע הדירות הוא רחב מאד ומאפשר לכל לקוח לבחור את הדירה המתאימה ביותר למשפחתו כאשר ברוב הדירות קיימות מרפסות בגדלים שונים.