4 טיפים חשובים לעיצוב המשרד שלכם

טיפים לעיצוב משרד

בעלי עסקים רבים שממוקמים במשרדים להשכרה ברחבי העיר, חושבים מעת לעת לרכוש משרד. זאת כדי לא להיות תלויים בבעלי הנכסים. קבלו כמה טיפים חשובים לעיצוב המשרד שלכם.

חישובים כלכליים בנושא נדל"ן

מי שמשלם בכל חודש דמי שכירות עבור המשרד שלו ונתקל מעת לעת במצבים שבהם בעל הנכס מעוניין להעלות את שכר הדירה באופן דרסטי, או מבקש לפנות את השוכר משיקולים עסקיים שלו.

לעבור בכל פעם משרד לאזור אחר זו פעולה מיותרת ותמיד כרוכה בעלויות רבות נוספות. זו הסיבה שאנשי עסקים רבים מעוניינים לרכוש משרדים קטנים למכירה באזורים שהם ייעודיים לעסקים, כמו בבנייני משרדים שתוכננו מראש למטרה זו.

בנייה של משרדים חדשים בעפולה

אופציה נוספת היא הפעלה של המשרד ממבנה ייעודי כמו בית דוידה אשר יש בו משרדים למכירה וגם אופציה של משרדים להשכרה בעפולה. היתרון הגדול של אופציה זו הוא שהגוף אשר משכיר את הנכס הוא חברת הניהול שזה תחום העיסוק שלה. הכול מתנהל בהתאם להסכמים הוגנים שעליהם חותמים אנשי העסקים מצד אחד וחברת הניהול מצד שני.

חברת הניהול היא חברה מקצועית ביותר אשר מתמקצעת בניהול מבנים ובאחזקה שלהם. לכן כל נושא התחזוקה וההתנהלות קורים בדיוק לפי הכללים והנהלים המוקפדים של חברת הניהול.

עיצוב של המשרד

ניתן לבחור בין שתי האופציות, האופציה של רכישת משרד, או לחלופין השכרת נכס. בשני המקרים יש להקדיש מחשבה מעמיקה בנושא העיצוב של המשרד.

הנה ארבעה טיפים שיסייעו לכם בנושא זה:

  • המבואה היא אחד המקומות החשובים ביותר בכל משרד, כיוון שזהו המקום הראשון שרואה כל אורח. לכן דואגים שיהיה זה חלל גדול ונעים לשהייה. הוא כולל את הדלפק המעוצב של המזכירות ופינת השהייה עבור האורחים. חשוב שיהיה זה חלל מאוורר ומזמין בנראות שלו.
  • מעבר לכך חשוב ליצור במבואה או בחלל הסמוך אליה מרחבים שבהם יוכלו העובדים להיפגש באמצע יום העבודה ולנהל סיעור מוחות על נושאים עסקיים שונים.
  • בחשיבה על הריהוט יש לחשוב על התאמה מיטבית של הפריטים השונים בהתאם לגודלם של החללים. כך שיהיה אסתטי ונאה. אם כמות הרהיטים תהיה גדולה מדי, זה יהיה עמוס והנראות של המשרד לא תהיה מזמינה. לכן יש לרכוש את המוצרים המדויקים של רהיטים בטיב מעולה. על פי אלו שיש בהם צורך וכך ליצור שטחים אווריריים ונעימים.

אם שיטת העבודה היא באמצעות משרדים ולא באופציה של open space  , כדאי לפתוח את כל המחיצות וליצור חללים גדולים ככל האפשר.

  • חשוב לאפשר לאור השמש לחדור פנימה אך ללא החום וזאת באמצעות חלונות שונים ומסנני קרינה. כך העובדים יחושו שהם נמצאים במקום קסום שנעים מאד לעבוד בו, באווירה טבעית וביתית.

לסיכום, עיצוב משרד חיוני להרגשה נעימה במשרד, לעובדים ולאורחים המגיעים לפגישות. לצבע, צורה וסידור יש השפעה רבה על ההרגשה הכללית, ויש יגידו גם על אחוזי ההצלחה בעסקאות. מראה חיצוני של מקום מראה שאכפת לו מהלקוחות וממה שהוא משדר החוצה. בשנים האחרונות קמו פרויקטים רבים באזור צפון הארץ, פארקי הייטק ואזורי תעשיה ומסחר שנותנים תעסוקה באזורי הפריפריה. ישנם פרויקטים חדשים בעפולה במגוון סוגי נדל"ן כגון: חנויות, בתי קרקע, בניינים חדשים ונדל"ן מסחרי להשקעה