איך להפוך את הדירה לשלכם – ממציאת הדירה ועד הום סטיילינג לבית

דירה עם טאץ' אישי

כאשר גרים בנכס בבעלות או בדירה בשכירות, בשני המקרים הדיירים מעוניינים לבצע פעולות אשר יהפכו את הדירה לשלהם מבחינת האפיון והצרכים המשפחתיים.

חיפוש אחר דירת החלומות

החלטה על סביבת המגורים היא ההחלטה האקוטית ביותר עבור כל משפחה. לסביבה יש נדבך חשוב בעיצוב האישיות של כל ילד וכל בוגר ולכן היא חלק מהותי וחשוב ביותר. יש משפחות שמעוניינות לשכור את לרכוש דירה בסביבה המוכרת להם, היכן שהם גרים כעת, ליד ההורים ובני המשפחה האחרים או ליד חברים טובים.

אחרים מעוניינים לצאת למרחבים ואם הם גרים לדוגמה באחת מערי המרכז היקרות ואינם יכולים כלכלית לרכוש דירה, הם יבחנו אופציות חדשות כמו לדוגמה פרויקטים בעפולה . מדובר בשכונות חדשות שהושקעה בהן מחשבה רבה ולכן הן ממוקמות באזורים גיאוגרפיים יפהפיים, קרובים מצד אחד לעיר וגם קרובים לטבע מצד שני.

יש בשכונות החדשות מבנים מודרניים ובהם דירות בהיצע נרחב של גדלים, החל בדירות גן עם חצרות גדולות, דירות מתוכננות של כמה חדרים וגם דירות פנטהאוז ענקיות. בהתאם לצורך וליכולות הפיננסיות, כל משפחה בוחרת לרכוש או לשכור את הדירה המתאימה לה.

ערים חדשות בישראל

אפשרות נוספת היא לבחור סביבת מגורים באחת הערים החדשות אשר קמות בישראל. במיקומים הללו התבצע תהליך של השבחת קרקע והיזמים קיבלו אישור של שינוי הייעוד. בדרך זו הם הפכו שטחים חוליים לאזורי מגורים נדרשים ובנו בהם מגדלים רבי קומות שבכל אחד מהם גרות ברווחה משפחות רבות.

הרשות המקומית דואגת לכל הנושאים הסביבתיים הקשורים לעיר המתפתחת, כמו תשתיות של כבישים כדי שהתושבים יוכלו להגיע בקלילות ובמהירות לכבישים הראשיים וגם פיתוח סביבתי בעיר שכולל מדרכות, גני שעשועים לכל הגילאים, פיתוח מרכזים מסחריים, מתנ"ס ועוד.

הבחירה של דירת החלומות

לאחר בחירת סביבת המגורים הרצויה, מבצעים סבב בחירת דירה אצל חברות קבלניות שבונות באזור זה וגם סבב של דירות יד שנייה. בהתאם להיצע ולאפשרויות הכלכליות בוחרת כל משפחה את האופציה האופטימלית עבורה. משפחות רבות מעדיפות לרכוש או לשכור דירות גן כך שיש חדרים לכל הילדים וגם חצר גדולה שהיא הערך המוסף למשחקי הילדים וגם למבוגרים שמעוניינים ליהנות מהאוויר הצח בגינה.

הנראות של הדירה

כדי להתאים את הדירה לאופייה ולצרכיה של המשפחה, מבצעים לא אחת שינויים לאחר קבלת המפתח. השינויים הם ספציפיים לכל דירה ובתום הליך השיפוץ, מבצעים צביעה של כל הדירה. ברוב המקרים המגמה היא לבצע שליכט צבעוני בחדר המגורים ואפשר לבחור בין קשת רחבה של גוונים וכך ליצור התאמה מיטבית של טקסטורת הצבע, הרהיטים, הווילונות, האריחים והשטיח. הום סטיילינג לבית הוא גם חלק חשוב מהפיכת הדירה לשלכם. הרבה מהדירות בשוק דומות במבנן וסגנונן, אך הום סטיילינג לבית יכול לשנות את הנראות מקצה אחד לאחר, ובכך אפשר להביא לכדי ביטוי את האישיות של הדרים בה

בחדרי הילדים צובעים בדרך כלל בצבע ייעודי לכל ילד על פי אהבותיו ואפשר להוסיף טפט עם הדפסים צבעוניים באחד הקירות לרקע נפלא.